תהליך רעיון ראשוני ושאלות

ראשית התהליך – רעיון כללי ושאלות

סיבה+דמות+תוצאה

­­יוסף הלוי, איש רדיו ותיק, אוהב לשמוע מוזיקה קלאסית ולדבר עליה. הוא לבוש בבגדים שמצביעים על מעמדו החשוב כאדם בעל ניסיון ומרכיב משקפיים עגולים. הארגז המלא בדיסקים ישראליים מהווה את הגורם לשינוי שהוא עובר וברגע שהוא פתח אותו הוא מגלה עולם שלם של מוזיקה שהוא לא הכיר קודם לכן, וזוהי התוצאה. כלומר, הוא משתנה ונהיה פתוח יותר לדברים חדשים בעקבות פתיחת הארגז.

במה מתבטא השינוי שהוא עובר איך זה נראה או נשמע?  חשוב על משהו קונקרטי.

איך הארגז מגיע אליו?  או איך הוא מגלה אותו? הוא לא ידע דבר על מוסיקה ישראלית קודם לכן?

סיבה+דמות+תוצאה

­­יוסף הלוי, איש רדיו ותיק, אוהב לשמוע מוזיקה קלאסית ולדבר עליה, אך מעולם לא שמע על מוזיקה ישראלית והאזין לה. הוא לבוש בבגדים שמצביעים על מעמדו החשוב כאדם בעל ניסיון ומרכיב משקפיים עגולים. יום אחד הוא מקבל במשלוח ארגז מוזר מלא בדיסקים של מוזיקה ישראלית. הארגז המלא בדיסקים ישראליים מהווה את הגורם לשינוי שהוא עובר וברגע שהוא פתח אותו הוא מגלה עולם שלם של מוזיקה שהוא לא הכיר קודם לכן, וזוהי התוצאה. כלומר, הוא משתנה ונהיה פתוח יותר לדברים חדשים בעקבות פתיחת הארגז. השינוי שיוסף עבר מתבטא בכך שהוא משמיע שירים ישראליים חדשים בתכניות הרדיו שלו והוא אף מראיין מוזיקאים ישראליים חדשים וישנים לאותה התכנית.

 האין זה מוזר קצת שאיש רדיו ותיק לא שמע כלל על מוסיקה ישראלית??

היתכן שאתה כופה על הדמות הזאת מצב דמיוני?

 

צודק. תיקנתי את זה. עדכנתי קצת את המוזיקה שהוא אוהב.

 

 

סיבה+דמות+תוצאה

­­יוסף הלוי, איש רדיו ותיק, אוהב לשמוע מוזיקה ישראלית משנות החמישים ועד שנות השבעים ולדבר עליה, אך לא נהג להאזין למוזיקה ישראלית מעשרים השנים האחרונות. הוא לבוש בבגדים שמצביעים על מעמדו החשוב כאדם בעל ניסיון ומרכיב משקפיים עגולים. יום אחד הוא מקבל במשלוח ארגז מוזר מלא בדיסקים של מוזיקה ישראלית. הארגז המלא בדיסקים ישראליים מהווה את הגורם לשינוי שהוא עובר וברגע שהוא פתח אותו הוא מגלה עולם שלם של מוזיקה שהוא לא הכיר קודם לכן, וזוהי התוצאה. כלומר, הוא משתנה ונהיה פתוח יותר לדברים חדשים בעקבות פתיחת הארגז. השינוי שיוסף עבר מתבטא בכך שהוא משמיע שירים ישראליים חדשים בתכניות הרדיו שלו והוא אף מראיין מוזיקאים ישראליים חדשים וישנים לאותה התכנית.